design studio - ateliér reklamního designu  
Design studio
Design studioCo dělámeDesign studioReferenceDesign studioO firměDesign studioKontaktDesign studio
Design studio
 
 
přehled služeb
 
design firemních logotypů
corporate design (firemní styl)
grafický design & dtp
webdesign (prezentace)
3d animace & design
produkční služby
tiskové služby
fotografické služby
 
Další projekty
 
Profesionální design firemních logotypů a corporate identity.
Firemní logo
 
partneři a reklama
 
Jsme členy Hospodářské komory České republiky
 
Czechdesign.cz

SISO Production
 
 
Co děláme
 

Design firemních logotypů

Firemní logo je základním stavebním kamenem dobrého Corporate designu (firemního stylu). Používáním kvalitního firemního loga se zapisujete do mysli svých zákazníků a obchodních partnerů. Funkcí loga je přinést subjektu, který jej používá, jedinečnost, odlišení od ostatních subjektů a snadnou zapamatovatelnost.

Corporate identity design (firemní styl)

Corporate identity design je komplexní souhrn veškerých vizuálních výstupů, kterými se subjekt (jednotlivec, firma, instituce, stát) prezentuje. Ke správně řízené vizuální komunikaci je zapotřebí, aby systém vizuální prezentace byl předem důkladně naplánován a kvalitně zpracován. Vizuální styl je ve zkratce kompilací všech složek, kterými jsou značka, barevnost, typografie, grafické prvky a specifický způsob kombinace těchto prvků.

Grafický design & DTP

Grafický design je kombinací typografie a obrazu určenou k přenosu určité informace, poselství, pocitu, názoru nebo myšlenky. Takto může nést jakoukoli formu od fotografie až po trojrozměrný obraz. Grafický design spojuje využití ilustrace, ikonografie a značek, ale není omezen pouze na tyto prvky.

Web design & webové aplikace

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu, jasné orientaci a účinné optimalizaci.

3D animace & design

Počítačová vizualizace se v současnosti usadila na prvních příčkách žebříčku výkonných prezentačních nástrojů. Díky trojrozměrné (3D) vizualizaci umožňuje prezentovat jakýkoli návrh, objekt, technologii či myšlenku na monitoru počítače v jakékoli zvolené kvalitě a stopáži.

Produkční služby

Produkční služby tvoří doplňkový sortiment činností design studia, které však zejména z hlediska komplexnosti a důležitosti corporate designu nelze opominout. Díky úzkým vazbám v oboru nabízíme zajímavé ceny.

Tiskové služby

Komplextní tiskové služby zahrnují tisk veškerých materiálů od vizitek až po výroční zprávy a náročné obrazové publikace. Každou poptávku po tisku posoudíme a navrhneme optimální technologický postup.

Naši klienti